Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczborku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczborku

Powrót

Informacja

Data publikacji: 2021-03-29

W związku z wprowadzeniem nauczania zdalnego dla klas I-III szkoły podstawowej, Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż dzieci, młodzież posiadające decyzję na refundację gorącego posiłku, które z powodu zdalnego nauczania nie uczęszczają do szkoły, nadal mogą z tej formy wsparcia korzystać.Pozostałe dzieci i młodzież, które z powodu zdalnego nauczania nie uczęszczają do szkoły, posiłki odbierają na dotychczasowych zasadach.
 


Wykonawcy usługi przygotowują posiłki, które mogą być wydawane na wynos (do pojemników jednorazowych lub menażek klientów).

W celu odbioru posiłku proszę o kontakt z następującymi wykonawcami :
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 ul. M. Konopnickiej 17, Kluczbork - posiłki odbierać można w Restauracji Imbir, ul. Byczyńska 20, Kluczbork, od godz. od 12.00 do 17.00

- pozostałe szkoły - Kuchnia ,,MIŚ ul. Dąbrowskiego 2, Kluczbork, od 11.30 do 13.00.

W związku z zamknięciem kuchni "Mikrus"  od 26.03 do 09.04.2021r. Prosimy o kontak telefoniczny rodziców dzieci i młodzież z PSP nr 1, zainteresowanych odbieraniem posiłków w tym okresie w innej wyzanczonej kuchni. Telefon 77 418-52-81 wew. 1012.

W przypadku szkół z terenów wiejskich, prosimy o kontakt bezpośrednio ze szkołami, gdyż wykonawca podejmie rozmowy dot. możliwości dostarczania posiłków do odbioru z placówek szkolnych.

Jednocześnie informujemy, że za nieodebrane obiady nie przysługuje rekompensata pieniężna.


Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...
Baner Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój Baner Fundusze Europejskie Program RegionalnyBiuletyn Informacji Publicznej