Menu główne

Licznik odwiedzin

673303

Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Informacja

2020-02-07

Gmina Kluczbork realizuje Program MINISTERSTWA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ, finansowany z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia.
Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” edycja 2019-2020, zwany dalej „Programem”, zapewnia usługę asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym, dedykowaną osobom niepełnosprawnym.

Program ma na celu również przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu ww. osób niepełnosprawnych poprzez umożliwienie im uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, kulturalnych czy sportowych.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług asystenta osobistego mogą zgłaszać swoje potrzeby na Karcie zgłoszeniowej do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczborku ul. Zamkowa 6, 46-200 Kluczbork, osobiście, listownie jak i przez przedstawiciela. Udział w programie jest bezpłatny, natomiast, wymaga uzyskania zgody na przetwarzanie danych osobowych i podpisania Klauzuli Informacyjnej przez osoby zainteresowane.
Więcej informacji o programie oraz dokumenty można pobrać z naszej strony internetowej.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana

Dołączone pliki:


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczborku. ul. Zamkowa 6, 46-200 Kluczbork, tel. (77) 418-52-07, (77)418-52-81, faks (77)418-66-73

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji